Sprawdź szczególy

Sprawdź szczególy

Na zakończenie rywalizacji w ramach ETAPÓWKI przygotowano umiarkowanie trudną pętle, zahaczającą o tereny Kociewa. Etap trzeci to w sumie 150 kilometrów i blisko 1000 metrów przewyższeń. Podobnie jak w przypadku dwóch wcześniejszych etapów również i na tym dla uczestników przygotowany zostanie punkt kontrolny.

Etap 3 - KOCIEWSKI

Trasa Etapówki
Trasa Etapówki

Licząca 335 kilometrów pętla to najdłuższy spośród wszystkich trzech etapów z którymi przyjdzie zmierzyć się uczestnikom wydarzenia. Trasa poprowadzona została przez pagórkowate tereny Kaszub, uwzględniając najbardziej znane podjazdy w okolicy. Suma przewyższeń na tym etapie wynosi ponad 2.5 tysiąca metrów. Na trasie dla uczestników przygotowane zostaną co najmniej dwa punkty kontrolne!

Etap 2 - KASZUBSKI

Sprawdź szczególy

Trasa Etapówki

Trzy dni zmagań to nie Twoja bajka? Nic straconego! ETAPÓWKA to także formuła ULTRA, podczas której możesz zmierzyć się ze wszystkimi trzema etapami jadąc non-stop! Zmagania rozpoczną się w sobotni poranek (13.05), a na pokonanie trasy uczestnicy będą mieli w sumie 40 godzin.

ULTRA (NON-STOP)

Trasa Etapówki

Pierwszy dzień zmagań w ramach ETAPÓWKI rozpoczniemy od blisko 170-kilometrowej pętli poprowadzonej głównie przez płaskie tereny Żuław. Na trasie przewidziano jeden punkt kontrolny na którym uczestnicy otrzymają wsparcie żywnościowe! Punkt zlokalizowany zostanie w okolicach setnego kilometra trasy. Etap pierwszy stanowi formę prologu - na jej podstawie zawodnicy przydzieleni zostaną do grup startowych podczas kolejnych dni zmagań!

Etap 1 - ŻUŁAWSKI

Etapówka to trzy niezależne etapy o różnych dystansach i stopniu trudności. A co najlepsze - każdy z Was może sam zdecydować w którym z nich weźmie udział! Zaprawionych amatorów dwóch kółek zachęcamy do udziału we wszystkich trzech etapach i pokonania łącznie 650 kilometrów! Tych z Was, którzy dopiero zaczynają lub zwyczajnie czują się pewniej na krótszych dystansach zachęcamy z kolei do spróbowania swoich sił na dowolnie wybranym etapie!

Trasa Etapówki

ETAPÓWKA

Zapisy

  1. pl
  2. en

Sprawdź szczególy

Sprawdź trasę

TRASA ETAPÓWKI

Kontakt

Live

Puchar Polski

Dla Zawodnika

Regulamin 500 km

Najważniejsze informacje

Aktualności

© 2022 etapowka.pl | Wszystkie prawa zastrzeżone

Zapisy

Trasa Etapówki